NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ

Ahoj, já jsem Dan a víc než 20 let trénuju MMA. Chceš ochutnat bojové sporty? Pak si tu správně! Nábor nových členů probíhá celoročně, takže stačí pouze dorazit na jakýkoliv trénink. Nezapomeň vzít s sebou kámoše, ve dvou to jde vždycky líp! Jo abych nezapomněl, první trénink je zdarma!
Co budeš potřebovat? Pro začátek stačí pouze sportovní oblečení (trenýrky a tričko), láhev s vodou, ručník. První trénink je zdarma, na další lze zakoupit výhodné permanentky. Můžeš si vybrat z plné škály tréninků, které probíhají jak v ranních, tak večerních hodinách. Přehled tréninků najdeš TADY

NAŠE NABÍDKA

mma
MMA – smíšená bojová umění (anglicky Mixed Martial Arts, zkráceně MMA) je plnokontaktní bojový sport bez využití zbraní, umožňující údery i chvaty, boj ve stoje i na zemi, a spojující různé techniky jiných bojových sportů i bojových umění. Vyzkoušej, co tento bojový desetiboj zhruba obnáší. Naučíš se základy MMA strikingu, wrestlingu a hodů a základní strategie boje na zemi, techniky páčení a škrcení, ground and pound.
bjj/grappling
Brazilské jiu-jitsu (BJJ) je velmi oblíbený a rychle se šířící bojový sport. Na rozdíl od jiných bojových sportů se zde nepoužívají údery a kopy, ale páky a škrcení. Rozlišujeme dvě varianty –s kimonem (Gi) a bez kimona (no-Gi), neboli grappling. Techniky v obou disciplínách jsou si velmi podobné. Boj začíná v postoji, kdy se pomocí hodů, strhů a porazů dostávají soupeři na zem, kde se snaží o ukončení zápasu škrcením nebo páčením. BJJ zlepšuje fyzickou kondici, koordinaci a prostorovou orientaci.
thajský box
Thajský box, nebo také thajsky Muay-Thai, je tradičním uměním sebeobrany v Thajsku. Od tradičního boxu se odlišuje tím, že k neozbrojenému boji používá nejen pěsti, ale i kopy, lokty a kolena.
Jak vypadá takový trénink v Pentě? Koukni na video anebo rovnou doraz na trénink, rádi tě uvidíme!