KURZ PRO ZAČÁTEČNÍKY

přihlaš se na Dvouměsíční kurz pro začátečníky. 15. a 16. července 2024

Nestihli jste začátek kurzu nebo nechcete čekat na začátek nového? Přijďte na jakýkoliv trénink, domluvíme se.

NEMÁŠ ŽÁDNÉ PŘEDCHOZÍ ZKUŠENOSTI? NEVADÍ!  

 

MMA (1) (1)

OCHUTNEJ MMA

Během intenzivního dvouměsíčního kurzu si vybuduješ pevné základy pro MMA. Během kurzu si osvojíš základní techniky MMA, jako je striking, wrestling, boj na zemi, ground and pound. Naučíš se správnému pohybu a zjistíš, co všechno smíšené bojové umění obnáší. Kurzem tě provede zkušený trenér Daniel Barták, který za svou kariéru vychoval řadu skvělých bojovníků. Po absolvování kurzu budeš mít dostatečný základ, aby ses mohl dál rozvíjet. Kurz bude probíhat ve dvou termínech od to 15. července, každé pondělí a středu 19:00 do 20:15 a následně od 20:15 do 21:30. Výběr termínu je na vás. Na první trénink potřebuješ pouze pohodlné sportovní oblečení. 

 

CENA 2800 Kč (STUDENT 2400 Kč)

 

OCHUTNEJ GRAPPLING

V Pentě si vytvoříš základy boje na zemi vycházející z brazilského jiu jitsu, wrestlingu a hodů. Zjistíš, jak kontrolovat soupeře, jak ovládnout poziční boj a osvojíš si základní techniky škrcení a páčení. Naučíš se pracovat se svým tělem, používat ho jako zbraň a zlepšíš svou celkovou sílu. Kurzem tě provede zkušený trenér Daniel Barták, který je držitelem černého pásu BJJ. Po absolvování kurzu budeš mít dostatečný základ, aby ses mohl dál rozvíjet. Kurz bude probíhat od 15. července každé pondělí a středu od 20:15 do 21:30. Na první trénink potřebuješ pouze pohodlné sportovní oblečení. 

 

CENA 2800 Kč (STUDENT 2400 Kč) 

grappling (1)
thajsky box (1)

OCHUTNEJ thajský box

Pro kvalitní základy thajského boxu nemusíš nutně podnikat cestu až do Thajska. Kvalitní základy ti pomůžeme vytvořit i v Pentě. Během intenzivního tříměsíčního kurzu se naučíš používat všech 8 zbraní, které budeš mít vždy při sobě. Tvoje pěsti se promění v meče, lokty v ostrou sekeru, kolena se stanou beranidlem a nohy tvým kopím. Seznámíme tě se základními technikami úderů, kopů a klinčů. Vytvoříš si tak kvalitní základy thajského boxu pro další růst.  Kurzem tě provede ostřílený trenér Zdeněk Bartoš, který ukončil svou zápasnickou kariéru bez prohry. Kurz bude probíhat od 16. července každé úterý a čtvrtek od 17:00 do 18:15. Na první trénink potřebuješ pouze pohodlné sportovní oblečení. 

CENA 2800 Kč (STUDENT 2400 Kč)