Telefon: +420 603 540 896 E-mail: info@pentagym.net

Skvělé představení Penta gymu na GCF JUDGEMENT DAY

5.prosince se představili naši borci v Praze Podvinném mlýně prvním turnaji nové organizace Gladiators Championship Fighting pod názvem Judgement day. A to rovnou v počtu pěti bojovníků. Tři amatérské zápasy odstartoval Jakub Cogan. Jeho MMA debut skončil vítězstvím v třetím kole TKO nad Pavlem Srněnským z Dynapep Elvis gym. Druhý debutant Josef Čepela už tolik štěstí neměl a prohrál na škrcení ve druhém kole s Michalem Popelákem z UFC Hradec Králové. Do třetího amatérského zápasu, jak svého, tak tohoto večera za Pentu, nastoupil Viktor Pe?ta a během minuty smetl Víta Mrákotu z Aranha Teamu. Viktor zvítězil na amerikánu ze side-mountu.
V hlavním programu pak nastoupili dva naši nejzkušenější borci, Pavel Bechtold a Václav Šamša. Pavel si během necelých dvou minut prvního kola poradil s Martinem Zvárou z Llamaro gymu. Opět slavil úspěch jeho styl vyhledat a zničit. Což v Pavlově případě znamená soupeř na zem a tam buď uškrtit (jako v tomto případě) nebo utlouct. Druhým želízkem v ohni byl Venca, který se poměřil s Přemyslem Němcem z Dynapep Elvis gym. Byl to zápas dvou vycházejících hvězd českého MMA a jsme rádi, že ta naše září teď o něco víc. Ve velmi pěkném zápase (jiné snad Vašek neumí) vyhrál Šamša na škrcení ve druhém kole. Oba zápasy (tedy ten Pavlův a Vaškův) byly v rámci osmičkové pyramidy o titul mistra republiky ve váze do 77kg. Což znamená, že oba jsou teď v semifinále a budou se tě?it na své soupeře. Takže GCF: Penta gym vs. zbytek 4:1!!! Gratulujeme!!!

Poslední novinky

Video ze zápasu Jakub Kukla vs Artur Mykytenko

... Více

Z MMA blogu trenéra Bartáka – Talent vs. píle. Protrpěná remíza

Nový příspěvek v MMA blogu našeho trenéra Dana Bartáka nazvaný ‘Talent vs. píle. Protrpěná remíza’... Více

Jakub Kukla remizoval na GCF

Jakub Kukla remizoval svůj profesionální debut na GCF 41 s Arturem Mykytenkem. Turnaj se uskutečnil 12. října v... Více