Telefon: +420 603 540 896 E-mail: info@pentagym.net

Skvělé představení Penta gymu na GCF JUDGEMENT DAY

5.prosince se představili naši borci v Praze Podvinném mlýně prvním turnaji nové organizace Gladiators Championship Fighting pod názvem Judgement day. A to rovnou v počtu pěti bojovníků. Tři amatérské zápasy odstartoval Jakub Cogan. Jeho MMA debut skončil vítězstvím v třetím kole TKO nad Pavlem Srněnským z Dynapep Elvis gym. Druhý debutant Josef Čepela už tolik štěstí neměl a prohrál na škrcení ve druhém kole s Michalem Popelákem z UFC Hradec Králové. Do třetího amatérského zápasu, jak svého, tak tohoto večera za Pentu, nastoupil Viktor Pe?ta a během minuty smetl Víta Mrákotu z Aranha Teamu. Viktor zvítězil na amerikánu ze side-mountu.
V hlavním programu pak nastoupili dva naši nejzkušenější borci, Pavel Bechtold a Václav Šamša. Pavel si během necelých dvou minut prvního kola poradil s Martinem Zvárou z Llamaro gymu. Opět slavil úspěch jeho styl vyhledat a zničit. Což v Pavlově případě znamená soupeř na zem a tam buď uškrtit (jako v tomto případě) nebo utlouct. Druhým želízkem v ohni byl Venca, který se poměřil s Přemyslem Němcem z Dynapep Elvis gym. Byl to zápas dvou vycházejících hvězd českého MMA a jsme rádi, že ta naše září teď o něco víc. Ve velmi pěkném zápase (jiné snad Vašek neumí) vyhrál Šamša na škrcení ve druhém kole. Oba zápasy (tedy ten Pavlův a Vaškův) byly v rámci osmičkové pyramidy o titul mistra republiky ve váze do 77kg. Což znamená, že oba jsou teď v semifinále a budou se tě?it na své soupeře. Takže GCF: Penta gym vs. zbytek 4:1!!! Gratulujeme!!!

Poslední novinky

Dvě vítězství z Chomutova (videa ze zápasů)

21. dubna jsme se z amatérské ligy v Chomutově vrátili s dvěma vítězstvími a dvěma porážkami. Vítězství... Více

Tři medaile v grapplingu

Jirka Chládek obsadil skvělé druhé místo dobře obsazeném Choketopus Grappling Challenge! David Mibelli... Více

Filip Macek vítězně na Night of Warriors

Filip Macek vyhrál 24. března na Night of Warriors v Liberci v prvním kole na RNC! Jeho soupeřem byl Litevec Zygimantas... Více