Telefon: +420 603 540 896 E-mail: info@pentagym.net

Nábor nových členů do oddílu BJJ

Pořádáme nábor nových členů do oddílu BJJ!
Zkuste první  trénink BJJ zdarma. Lekce jsou vhodné jak pro úplné začátečníky, tak pro závodníky.  Vyberte si čas tréninku, který vám vyhovuje http://www.pentagym.net/treninky/  a zaregistrujte se na e-mailu info@pentagym.net nebo přes sociální sítě. Na první tréninku nemusíte mít hned komono, vystačíte i s tričkem a trenýrkami. Nikdy není pozdě začít. Budeme se na vás těšit.

Co je BJJ?

Brazilské jiu-jitsu (BJJ) je velmi oblíbený a rychle se šířící bojový sport. Na rozdíl od jiných bojových sportů se zde nepoužívají údery a kopy, ale páky a škrcení. Rozlišujeme dvě varianty –s kimonem (Gi) a bez kimona (no-Gi), neboli grappling. Techniky v obou disciplínách jsou si velmi podobné. Boj začíná v postoji, kdy se pomocí hodů, strhů a porazů dostávají soupeři na zem, kde se snaží o ukončení zápasu škrcením nebo páčením. BJJ zlepšuje fyzickou kondici, koordinaci a prostorovou orientaci.

Poslední novinky

Sebastian Hampala vyhrál na lize a byl nominován na MS


Sebastian "Tornádo" Hampala zvítězil ve svém čtvrtém zápase za sebou a udržel si neporazitelnost. Tentokrát, na... Více

Kukla vítězně na GCF 64 v Nymburku


Na včerejším GCF 64 v Nymburku porazil Jakub Kukla svého soupeře Cabaje ze Slovenska ve druhém kole na arm-triangl! Z... Více

Nábor nových členů do oddílu BJJ


Pořádáme nábor nových členů do oddílu BJJ! Zkuste první  trénink BJJ zdarma. Lekce jsou vhodné jak pro úplné... Více

Facebook