Telefon: +420 603 540 896 E-mail: info@pentagym.net

MMA mě dost sežralo, není snadný z něj vystoupit

Jde znovu do boje, opět se postaví do klece a bude usilovat o finále Projektu Y. Finalistka Eva Borodáčová je stále zraněná po přestřelce s Kundosaki a nemůže nastoupit do duelu 14. září v Bratislavě na galavečeru OKTAGON MMA, proto byla Kateřina Klidnerová opět povolána, té se postaví Ivy Hašková. Česká dívčí válka na Slovensku je realitou.

Katko, co říkáš na změnu, ke které došlo?

Přijala jsem ji velice pozitivně, jsem ráda. Asi po třech dnech od zápasu na Štvanici jsem už vymýšlela, co bude dál, takže za mě dobrý. Ivy jsem chtěla od první chvíle, co projekt začal, tak si ji teď užiju.

Jak vidíš soupeřku?

Nevím, co od ní čekat, nějak jsem ji nesledovala. Ona je stejně vysoká holka jako já, takže na ní budu muset trochu jinak. Věci, které mi vycházely na Evu, u ní patrně nepůjdou. Asi budu víc kopat. Hlavní je, co vše vylepším proti prvnímu zápasu, vím o hodně možnostech, které jsem nevyužila.

Druhý souboj o finále, druhý zápas, vidíš to jako svoji výhodu?

Určitě je to výhoda, jsem klidnější. První zápas můžu sledovat a poučit se z chyb. Dala jsem si čtrnáct dnů pauzu, ale po pár dnech mě přestala chutnat, chtěla jsem se vrátit co nejdřív, ale už jsem měla naplánované akce, které jsem nechtěla rušit. MMA mě dost sežralo, není snadný z něj vystoupit.

Nakonec jdete váhu do 63,5 kilo místo 61, je to lepší?

Určitě je tato váha pro mě lepší, protože jsem ji navrhla já (smích). V 61 jsem se necítila úplně komfortně, dohodnutá váha je taky určitě lepší pro Ivy.

Po vyhlášení výsledku na Štvanici jsi se trochu divila, že vyhrála Eva, bereš zápas v Bratislavě jako šanci ji porážku vrátit?

Určitě, rozhodně. Tím, že šlo o první zápas, tak jsem byla hrozně opatrná. Teď bych nebyla a vyřídila bych ji hned, jak by to šlo. Budu jiná než v prvním zápase, pokud se k ní dostanu.

Přijďte poznat tréninky MMA na vlastní kůži do Penta Gymu Praha. MMA je závislost.

Tréninky MMA, BJJ, Thajský box nebo wrestling  jsou u nás, jak pro úplné začátečníky, tak pro zápasníky. Nikdy není pozdě začít. První trénink je zdarma http://www.pentagym.net/treninky/

 

Poslední novinky

GUARD TEAM SECURITY náš nový partner


Více informací o našem partnerovi najdete na... Více

Dvouměsíční kurz Grapplingu/ BJJ no-gi


Dvouměsíční kurz grapplingu/BJJ no-gi je určen všem, kteří se chtějí, pod dohledem zkušeného trenéra a... Více

Dvouměsíční kurz Thajského boxu


Dvouměsíční kurz Thajského boxu je určen všem, kteří se chtějí o tomto sportu dozvědět víc a během dvou... Více

Facebook