Telefon: +420 603 540 896 E-mail: info@pentagym.net

MMA mě dost sežralo, není snadný z něj vystoupit

Jde znovu do boje, opět se postaví do klece a bude usilovat o finále Projektu Y. Finalistka Eva Borodáčová je stále zraněná po přestřelce s Kundosaki a nemůže nastoupit do duelu 14. září v Bratislavě na galavečeru OKTAGON MMA, proto byla Kateřina Klidnerová opět povolána, té se postaví Ivy Hašková. Česká dívčí válka na Slovensku je realitou.

Katko, co říkáš na změnu, ke které došlo?

Přijala jsem ji velice pozitivně, jsem ráda. Asi po třech dnech od zápasu na Štvanici jsem už vymýšlela, co bude dál, takže za mě dobrý. Ivy jsem chtěla od první chvíle, co projekt začal, tak si ji teď užiju.

Jak vidíš soupeřku?

Nevím, co od ní čekat, nějak jsem ji nesledovala. Ona je stejně vysoká holka jako já, takže na ní budu muset trochu jinak. Věci, které mi vycházely na Evu, u ní patrně nepůjdou. Asi budu víc kopat. Hlavní je, co vše vylepším proti prvnímu zápasu, vím o hodně možnostech, které jsem nevyužila.

Druhý souboj o finále, druhý zápas, vidíš to jako svoji výhodu?

Určitě je to výhoda, jsem klidnější. První zápas můžu sledovat a poučit se z chyb. Dala jsem si čtrnáct dnů pauzu, ale po pár dnech mě přestala chutnat, chtěla jsem se vrátit co nejdřív, ale už jsem měla naplánované akce, které jsem nechtěla rušit. MMA mě dost sežralo, není snadný z něj vystoupit.

Nakonec jdete váhu do 63,5 kilo místo 61, je to lepší?

Určitě je tato váha pro mě lepší, protože jsem ji navrhla já (smích). V 61 jsem se necítila úplně komfortně, dohodnutá váha je taky určitě lepší pro Ivy.

Po vyhlášení výsledku na Štvanici jsi se trochu divila, že vyhrála Eva, bereš zápas v Bratislavě jako šanci ji porážku vrátit?

Určitě, rozhodně. Tím, že šlo o první zápas, tak jsem byla hrozně opatrná. Teď bych nebyla a vyřídila bych ji hned, jak by to šlo. Budu jiná než v prvním zápase, pokud se k ní dostanu.

Přijďte poznat tréninky MMA na vlastní kůži do Penta Gymu Praha. MMA je závislost.

Tréninky MMA, BJJ, Thajský box nebo wrestling  jsou u nás, jak pro úplné začátečníky, tak pro zápasníky. Nikdy není pozdě začít. První trénink je zdarma http://www.pentagym.net/treninky/

 

Poslední novinky

Sebastian Hampala vyhrál na lize a byl nominován na MS


Sebastian "Tornádo" Hampala zvítězil ve svém čtvrtém zápase za sebou a udržel si neporazitelnost. Tentokrát, na... Více

Kukla vítězně na GCF 64 v Nymburku


Na včerejším GCF 64 v Nymburku porazil Jakub Kukla svého soupeře Cabaje ze Slovenska ve druhém kole na arm-triangl! Z... Více

Nábor nových členů do oddílu BJJ


Pořádáme nábor nových členů do oddílu BJJ! Zkuste první  trénink BJJ zdarma. Lekce jsou vhodné jak pro úplné... Více

Facebook