Telefon: +420 603 540 896 E-mail: info@pentagym.net

Mezinárodní mistrovství Slovenska v MMA

Dne 10. 12. 2011 se v Trenčíně uskutečnilo mezinárodní amatérské mistrovství Slovenska v MMA. Za nás zde nastoupili tri zápasníci, IT crowd Michal Hořejší (71kg) a Jan Hořejš (93kg) a Jirka ‘Mamut’ Paluska (+93kg). Turnaj byl koncipován jako čtyřková pyramida, ale díky zraněním se některé váhové kategorie stáhly na tři nebo dokonce na dva zápasníky. Nejtěžší práce stála před Michalem Hořejším. Dva Slováci a jeden Slovinec. V prvním kole Michal nastoupil proti zkušenému Sabolovi z Košic, který držel serii čtyř vítězství v profi ringu. A nevedl si špatně. Hlavně v prvním kole měl mírně navrh. Bohužel v druhém kole si nechal nasadit brabo choke a musel odplácat.

Honza Hořejší ve svém MMA debutu prošel, stejně jako jeho soupeř Dobiáš z Nitry, bez boje do finále. První dvě kola Honza vyhrál, hlavně díky take downům a práci na zemi. Bohužel na začátku třetího kola mu soupeř roztrhl obočí a Honza musel vzdát. Nicméně se stal vice mistrem Slovenska. Skvělí debut 🙂

Poslední nastoupil Jirka Paluska proti Biharym s OFA Bratislava. Předem říkám, že je nutné ten zápas vidět. Mumut začal v klidu, tak jak jsme se dohodli. Jedna dva low kick. Pak ale zbláznil a začala přestřelka, po níž šel Jirka na prdel. Pravidla amaterkého turnaje ale neumožňovala údery na zemi do hlavy a tak byl Jirka počítán. Lehce nahulen vlítnul do další přestřelky a na zemi leží Slovák. Po chvíli se, ale taky zvedá. Borci klinčují a padají na podlahu ringu. Mumut zůstává nahoře a dává těžké údery Slovákovi do těla. Pak Jirka znovu přepne a začíná poslouchat svůj roh a dovádí zápas do vítězného konce via arm triangl. Mamut se stává mistrem Slovenska v těžké váze! Gratulujeme!

Poslední novinky

Jirka Mamut Paluska a Viktor Pešta hosté K.O. magazínu (video)


https://youtu.be/TKr9N30eBwY   Kdo nechce čekat, až nám zase otevřou tělocvičnu, může se pustit do knihy... Více

Viktor Pešta vítězně na Oktagonu 20 (záznam zápasu uvnitř)


Viktor Pešta zvítězil na turnaji Oktagon 20 nad UFC veteránem, Brazilcem Ildemarem Alcantarem v prvním kole... Více

Zpět do gymu


Od 3. prosince se v Penta gymu opět začíná trénovat. Díky kapacitním omezením, je nutná rezervace skupinových... Více

Facebook