Telefon: +420 603 540 896 E-mail: info@pentagym.net

Mezinárodní mistrovství Slovenska v MMA

Dne 10. 12. 2011 se v Trenčíně uskutečnilo mezinárodní amatérské mistrovství Slovenska v MMA. Za nás zde nastoupili tri zápasníci, IT crowd Michal Hořejší (71kg) a Jan Hořejš (93kg) a Jirka ‘Mamut’ Paluska (+93kg). Turnaj byl koncipován jako čtyřková pyramida, ale díky zraněním se některé váhové kategorie stáhly na tři nebo dokonce na dva zápasníky. Nejtěžší práce stála před Michalem Hořejším. Dva Slováci a jeden Slovinec. V prvním kole Michal nastoupil proti zkušenému Sabolovi z Košic, který držel serii čtyř vítězství v profi ringu. A nevedl si špatně. Hlavně v prvním kole měl mírně navrh. Bohužel v druhém kole si nechal nasadit brabo choke a musel odplácat.

Honza Hořejší ve svém MMA debutu prošel, stejně jako jeho soupeř Dobiáš z Nitry, bez boje do finále. První dvě kola Honza vyhrál, hlavně díky take downům a práci na zemi. Bohužel na začátku třetího kola mu soupeř roztrhl obočí a Honza musel vzdát. Nicméně se stal vice mistrem Slovenska. Skvělí debut 🙂

Poslední nastoupil Jirka Paluska proti Biharym s OFA Bratislava. Předem říkám, že je nutné ten zápas vidět. Mumut začal v klidu, tak jak jsme se dohodli. Jedna dva low kick. Pak ale zbláznil a začala přestřelka, po níž šel Jirka na prdel. Pravidla amaterkého turnaje ale neumožňovala údery na zemi do hlavy a tak byl Jirka počítán. Lehce nahulen vlítnul do další přestřelky a na zemi leží Slovák. Po chvíli se, ale taky zvedá. Borci klinčují a padají na podlahu ringu. Mumut zůstává nahoře a dává těžké údery Slovákovi do těla. Pak Jirka znovu přepne a začíná poslouchat svůj roh a dovádí zápas do vítězného konce via arm triangl. Mamut se stává mistrem Slovenska v těžké váze! Gratulujeme!

Poslední novinky

Změna začátku semináře


Z technických důvodů byl změněn čas začátku semináře s trenérem UFC zápasníka Thiago Santose na 18:00.... Více

Tří měsíční MMA kurz pro začátečníky


Ahoj, já jsem Dan a víc než 20 let trénuju MMA. Od března otevíráme v Pentě kurzy pro začátečníky a rádi tě... Více

Naděje Penta Gymu sní o UFC. Do tří let chce být profesionálem


Do plnoletosti mu ještě pár měsíců chybí, ale ví, čeho chce dosáhnout. Inspiraci našel v rodině, sport je jeho... Více

Facebook