Telefon: +420 603 540 896 E-mail: info@pentagym.net

Loni si řekl, že vyhraje titul. Stalo se. Talent českého MMA žije svůj sen

Pokud vám chybí sebevědomí ve vlastní dovednosti, stavte se v Penta Gymu Prague za Maxem Křepelkou, který se stal v sobotu českým juniorským mistrem MMA pod hlavičkou Českého Svazu MMA. Od dětství se pere, ještě neuměl abecedu a už se válel po žíněnce. Za sebou má stovky zápasů v judu, pak ale přesedlal na atraktivnějšího koně, vsadil na desetiboj bojových sportů. Rok a půl žije MMA, bitvami v kleci. Sice mu je jen sedmnáct let, ale jedno ví – ví, co chce. Prostě drzé mládí vpřed, ukňouraní nemají v tomhle cirkusu šanci slavit. Boj na zemi, přirozená síla, síla v sama sebe, granát v zadní ruce a agresivita. Tahle pětka ho zdobí.

Kolik máš za sebou zápasů v MMA?

V sobotu jsem měl sedmý, začal jsem minulý rok v březnu.

Předtím jsi roky dělal judo, kolik máš zápasů, výher?

Tak to se asi nedá moc spočítat, ale zápasů byly stovky. Judo jsem dělal asi 12 let. V judu jsem také dosáhl titulu mistra ČR v roce 2015, k tomu mi pomohl klub Judo Sokol Vršovice, ve kterém jsem celou dobu trénoval.

Teď jsi se stal juniorským mistrem republiky v MMA, počítal jsi s tím?

Počítal, minulý rok o letních prázdninách jsem si řekl, že ten titul chci.

Co bylo v sezoně nejtěžší?

Asi když jsem poprvé hubnul do velterové váhy, tedy do 77,1kg. Původně jsem se pral ve váze střední (83,9kg), tam jsem nehubnul a přišlo mi rozumnější jít o váhu níž.

Jaké máš plány do budoucna, jaký je tvůj sen?

Můj sen a zároveň cíl je jednoznačně UFC, pokud bych měl zůstat u domácí scény, tak bych se chtěl někdy představit v organizaci OKTAGON MMA, při nejlepším jako hlavní zápas večera. Momentálně ještě není kam spěchat, v září mi bude teprve 18 let a půjdu do kategorie mužů. Plánuju v amatérech ještě nějakou dobu zůstat.

Co jsi ochoten pro splnění snu obětovat?

Pro moje sny jsem ochoten obětovat hodně, ten co jenom sní a nic pro to neobětuje a nic pro to nedělá, tak svých snů nemůže nikdy dosáhnout.

Jak kloubíš školu a tréninky?

Docela dobře, moje příprava do školy není nijak časově náročná, přijdu domu ze školy, dám si kafe, zabalím si tašku a vyrážím na trénink.

Co holky, kolik tréninků jsi kvůli nim zrušil?

Pár jich bylo, ale ne moc. Momentálně nikoho nemám, takže se můžu soustředit sám na sebe a trénovat kdy chci.

Co doma říkají na tvé MMA?

Doma mě podporují, jak to jen jde. Ze začátku se o mě báli a nechtěli mi to dovolit, ale pochopili, že to jinak nepůjde. Podporuje mě i babička, která teda vždycky doufá, že prohraju a přestane mě to bavit 😀

Jak důležitá je v zápase hlava?

Podle mě je v MMA hlava to nejdůležitější, bez srovnaný hlavy se zápasí dost blbě.

Máš sebevědomí?

Sebevědomí mi opravdu nechybí.

Hodiny před zápasem máš na uších sluchátka, bereš si je i na rozcvičení, lapy, co posloucháš?

Před zápasem poslouchám rap, hip-hop. Hudba mi pomáhá se před zápasem uvolnit a uklidnit, což mi vyhovuje víc než se přemotivovat. Hudba má na mě velkej vliv.

Co chceš změnit, upravit, vylepšit v tréninku, v zápasech pro novou sezonu?

Chtěl bych začít být v zápasech trochu kreativnější, jako se mi to povedlo třeba v Liberci. Teď jsem měl taky na zápas pár věcí připravených, ale skončilo to dřív, než se na ně dostalo.

Přijďte poznat tréninky MMA na vlastní kůži do Penta Gymu Praha. MMA je závislost.Tréninky MMA, BJJ, Thajský box nebo wrestling  jsou u nás, jak pro úplné začátečníky, tak pro zápasníky. Nikdy není pozdě začít. První trénink je zdarma http://www.pentagym.net/treninky/

 

Poslední novinky

Nábor nových členů


Pořádáme nábor nových členů! Vyzkoušejte si s námi různé bojové sporty (MMA, BJJ, Grappling, Thajský box,... Více

Tříměsíční kurz Grapplingu


Tříměsíční kurz grapplingu/BJJ no-gi je určen všem, kteří se chtějí, pod dohledem zkušeného trenéra a... Více

Tříměsíční kurz MMA


Tříměsíční kurz MMA je určen všem, kteří se chtějí, pod dohledem zkušeného trenéra Daniela Bartáka, o tomto... Více

Facebook