KURZ PRO ZAČÁTEČNÍKY

Tříměsíční kurzy od 13. března

 NEMÁŠ ŽÁDNÉ PŘEDCHOZÍ ZKUŠENOSTI? NEVADÍ! MŮŽEŠ VYUŽÍT JEDEN Z POŘÁDANÝCH KURZŮ, KDE SI OSVOJÍŠ PEVNÉ ZÁKLADY A NAUČÍŠ SE VŠE POTŘEBNÉ ANEBO DORAŽ NA LIBOVOLNÝ TRÉNINK.  

 

mmakurz (1)

OCHUTNEJ MMA

Během intenzivního tříměsíčního kurzu si vybuduješ pevné základy pro MMA. Během kurzu si osvojíš základní techniky MMA, jako je striking, wrestling, boj na zemi, ground and pound. Naučíš se správnému pohybu a zjistíš, co všechno smíšené bojové umění obnáší. Kurzem tě provede zkušený trenér Daniel Barták, který za svou kariéru vychoval řadu skvělých bojovníků. Po absolvování kurzu budeš mít dostatečný základ, aby ses mohl dál rozvíjet. Kurz bude od 13. března probíhat každé pondělí a středu od 19:00 do 20:15. Na první trénink potřebuješ pouze pohodlné sportovní oblečení. 

 

CENA 4200 Kč (STUDENT 3600 Kč)

 

 

OCHUTNEJ GRAPPLING

V Pentě si vytvoříš základy boje na zemi vycházející z brazilského jiu jitsu, wrestlingu a hodů. Zjistíš, jak kontrolovat soupeře, jak ovládnout poziční boj a osvojíš si základní techniky škrcení a páčení. Naučíš se pracovat se svým tělem, používat ho jako zbraň a zlepšíš svou celkovou sílu. Kurzem tě provede zkušený trenér Daniel Barták, který je držitelem černého pásu BJJ. Po absolvování kurzu budeš mít dostatečný základ, aby ses mohl dál rozvíjet. Kurt bude probíhat od 13. března každé pondělí a středu od 20:15 do 21:30. Na první trénink potřebuješ pouze pohodlné sportovní oblečení. 

 

CENA 4200 Kč (STUDENT 3600 Kč)

grapp (1)
muaythai

OCHUTNEJ thajský box

Pro kvalitní základy thajského boxu nemusíš nutně podnikat cestu až do Thajska. Kvalitní základy ti pomůžeme vytvořit i v Pentě. Během intenzivního tříměsíčního kurzu se naučíš používat všech 8 zbraní, které budeš mít vždy při sobě. Tvoje pěsti se promění v meče, lokty v ostrou sekeru, kolena se stanou beranidlem a nohy tvým kopím. Seznámíme tě se základními technikami úderů, kopů a klinčů. Vytvoříš si tak kvalitní základy thajského boxu pro další růst.  Kurzem tě provede ostřílený trenér Zdeněk Bartoš, který ukončil svou zápasnickou kariéru bez prohry. Kurz bude probíhat od 14. března každé úterý a čtvrtek od 17:00 do 18:15. Na první trénink potřebuješ pouze pohodlné sportovní oblečení. 

CENA 4200 Kč (STUDENT 3600 Kč)