Telefon: +420 603 540 896 E-mail: info@pentagym.net

3 – 2 v České Kamenici

2.října se v České Kamenici uskutečnil gala večer MMA a grapplingu. Za ná? gym nastoupilo pět bojovníků. Jako první Ivan Hromník v grapplingu proti Martinovi Poslu?nému a po nerozhodném prvním kole mu na začátku toho druhého naskočil flying arm bar!!! 1-0. Druhý zápas: MMA: Václav Šamša vs. Du?an Pála. Za dvě minuty je vymalováno! Venca zakončuje zápas arm barem z vítězné! 2-0. Grappling: Jan Dou?ek vs. Luká? Janda. Ve druhém kole dostává Honza páku na ruku a musí klepat. 2-1. Zápas č.4: Jiří Lener vs. Michal Merkulov. Celý zápas probíhá v postoji. V půli prvního kola dostává Jirka tvrdý záhlavák a klesá k zemi. 2-2. Zápas č. 5, grappling: Za nerozhodného stavu nastupuje Michaela Svato?ová proti Aleně Lorenzové. Po lítém boji, kdy zbývá do konce zápasu 13 sekund a Míša prohrává na body, se jí podaří udělat z vítězné arm bar a tak upravit skóre na 3-2 pro Pentu! Gratulace vítězům, čest poraženým.

Poslední novinky

Dvě vítězství z Chomutova (videa ze zápasů)

21. dubna jsme se z amatérské ligy v Chomutově vrátili s dvěma vítězstvími a dvěma porážkami. Vítězství... Více

Tři medaile v grapplingu

Jirka Chládek obsadil skvělé druhé místo dobře obsazeném Choketopus Grappling Challenge! David Mibelli... Více

Filip Macek vítězně na Night of Warriors

Filip Macek vyhrál 24. března na Night of Warriors v Liberci v prvním kole na RNC! Jeho soupeřem byl Litevec Zygimantas... Více